Kukurydza pioneer

Kukurydza pioneer jest to rodzaj roślin który należy do rodziny wiechlinowatych. Kukurydza w naturze występuje w Meksyku Gwatemali oraz NIkaragui. Kukurydza to de facto 5 gatunków, najbardziej ekonomiczną jej odmianą jest kukurydza Pioneer

Kukurydza Pioneer

tuż obok zbóż takich jak pszenica czy ryż jest jedną z najbardziej popularnych roślin uprawnych na Świecie , jeden kłos kukurydzy Pioneer może ważyć nawet 40 dag. Kukurydza kiedyś była podstawowym pożywieniem plemion Inków czy Azteków, obecnie kukurydzę jada się najczęściej w postaci kasz, mąki kukurydzianej czy płatków. Najbardziej znaną w cywilizowanym świecie formą kukurydzy jest naturalnie popcorn który spożywany jest na masową skalę.

Kukurydza Pioneer jest bogatym źródłem witamin i składników mineralnych

Chcesz kupić nasiona KUKURYDZY PIONEER ?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem TEGO formularza kontaktowego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 605 058 957

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie zaopatrzenia gospodarstw w środki do produkcji rolnej.

Stała współpraca z największymi dystrybutorami pestycydów i nawozów mineralnych w kraju pozwala nam oferować ceny detaliczne na atrakcyjnym poziomie.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Wypracowane przez lata kontakty z firmami transportowymi pozwalają uzyskać konkurencyjne stawki na transport towarów do naszych odbiorców.