O firmie

Firma LUKARD zajmuje się zaopatrzeniem gospodarstw w środki do produkcji rolnej. W ofercie handlowej posiadamy nawozy, nasiona oraz środki ochrony roślin. Kontakty z największymi dystrybutorami pestycydów i nawozów mineralnych w kraju pozwoliły ustalić ceny detaliczne na atrakcyjnym poziomie.

Wieloletnia, ciągła praktyka w zakresie upraw polowych, poparta wiedzą teoretyczną sprawia, iż klienci zawsze mogą liczyć na doradztwo w zakresie stosowania oferowanych preparatów. Wypracowane kontakty z firmami transportowymi pozwalają uzyskać konkurencyjne stawki na transport towarów do odbiorców.

Pragniemy budować relację z klientem poprzez fachowe doradztwo oraz miłą i profesjonalną obsługę


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 605 058 957

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie zaopatrzenia gospodarstw w środki do produkcji rolnej.

Stała współpraca z największymi dystrybutorami pestycydów i nawozów mineralnych w kraju pozwala nam oferować ceny detaliczne na atrakcyjnym poziomie.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Wypracowane przez lata kontakty z firmami transportowymi pozwalają uzyskać konkurencyjne stawki na transport towarów do naszych odbiorców.