Polidap cena

Polidap cena

POLIDAP?

- to nic innego jak fosforan amonu inaczej wieloskładnikowy nawóz nieorganiczny Polidap jest nawozem który charakteryzuje się równomiernymi szarymi granulkami, granulki Polidapu nie zbrylają się trwale są powlekane. Polidap stosuje się szeroko pod wszystkie rodzaje roślin uprawnych, są to zboża ozime, jare, rośliny okopowe a także przemysłowe, polidap wykorzystywany jest także szeroko w uprawie warzyw a także w sadownictwie.

Ziemie ubogie w forsfor to miejsce w których powinno się stosować polidap ale co ważne najwyższą efektywność polidapu uzyskuje się stosując go przedsiewnie, polidap należy wymieszać z glegą na głębokość 10-20 cm.

Nawóz polidap możemy stosować również wczesną wiosną na rośliny ozime. Polidap to nawóz który możemy spokojnie mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem, saletrzakiem czy też saletrą amonową, lecz również z solą potasową.

Jakie korzyści niesie stosowanie nawozu polidap ?

Tam gdzie jest problem z harmonijnym wzrostem roślin, ze słabym ukorzenieniem tam idealnie sprawdzi się polidap ponieważ wspomaga on pobieranie fosforu lecz także ogranicza nedmierne pobieranie potasu. Polidap zawiera najlepiej przyswajalną formę fosforu, sprawdza się idealnie też tam gdzie jest niedobór wody w glebie. Lecz polidap to nie tylko lepszy wzrost roślin ale także zwiększa ich odporność.

Nawóz polidap jest pakowany w workach po 50kg, podczas transportu trzeba go zabezpieczyć przed działaniem wody czy bezpośrednim nasłonecznieniem.

Chcesz kupić nawozy PODILAP ?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem TEGO formularza kontaktowego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 605 058 957

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie zaopatrzenia gospodarstw w środki do produkcji rolnej.

Stała współpraca z największymi dystrybutorami pestycydów i nawozów mineralnych w kraju pozwala nam oferować ceny detaliczne na atrakcyjnym poziomie.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Wypracowane przez lata kontakty z firmami transportowymi pozwalają uzyskać konkurencyjne stawki na transport towarów do naszych odbiorców.