Saletrosan cena

Saletrosan cena

SALETROSAN ?

- to nawóz azotowy granulowany

Saletrosan jest to nawóz granulowany, o zabarwieniu od brązowego do beżowego , saletrosan standardowo jest zabezpieczony środkami antyzbrylającymi. Nawóz saletrosan zawiera 26% azotu zawiera także 13% siqarki.

Saletrosan stosuje się na wiosnę głównie na rośliny ozime a w szczególności na rzepak ozimy i inne zboża ozime aale saletrosan zaleca się także stosować wczesną wiosną pod wszystkie inne rośliny uprawne, czy to rośliny przemysłowe, okopowe czy uprawę warzyw oraz sadownictwo. Jest to nawóz który jest szeroko stosowany przy nawożeniu roślin krzyżowych, saletrosan dużą efektywność uzyskuje na glebach organicznych. Tam gdzie są rośliny wieloletnie nawozić najlepiej wiosną. Saletrosan możemy mieszać z polidapem ,solą potasową, jedynym warunkiem jest suchość nawozu.

Do jednych z najważniejszych zalet Saletrosanu jest możliwość zastosowania na wiosnę siarki oraz azotu. Z racji tego że saletrosan ma formę szybko działającej saletrzanej formy azotu przyspiesza to znacznie wegetację rośnin, ma to szczególne znaczenie po zimowym osłabieniu roślin. Saletrosan uodparnia roślinę a taże zabezpiecza jej zasoby siarki juz od początku wegetacji wiosennej ponieważ wiosna to okres kiedy występują największe niedobory siarki w glebie dlatego tak istotne jest zastosowanie odpowiedniego nawozu - saletrosanu. Saletrosan zwiększa ukorzenienie roślin oraz znacząco wpływa na dynamikę wzrostu roślin. Chcesz kupić SALETROSAN ?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem TEGO formularza kontaktowego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 605 058 957

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie zaopatrzenia gospodarstw w środki do produkcji rolnej.

Stała współpraca z największymi dystrybutorami pestycydów i nawozów mineralnych w kraju pozwala nam oferować ceny detaliczne na atrakcyjnym poziomie.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Wypracowane przez lata kontakty z firmami transportowymi pozwalają uzyskać konkurencyjne stawki na transport towarów do naszych odbiorców.