Wapniak koszelowski

Wapniak koszelowski

Wapniak koszelowski ?

- to nic innego jak nawóz wapniowy

Wapniak Koszelowski jest to granulowany nawóz wapniowy. Wapniak Koszelowski charakteryzuje się bardzo korzystnymi właściwościami fizykochemicznymi, jest niezwykle czysty wyjątkowo łatwo miesza się z glebą

Wapniak Koszelowski jest nawozem który jest ekologiczny który produkowany jest w oparciu o naturalne zasoby kredy piszącej, idealnie sprawdza się w nawożeniu upraw warzywnych ,sadowniczych, kwiatowych lecz także w uprawach polowych

Wapniak Koszelowski utrzymuje odpowiedni poziom zakwaszenia gleby zapewnia odpowiednie zaopatrzenie roślin w wapń oraz inne rzadkie pierwiastki, lecz róznież poprawia strukturę fizyczną gleby.

Chcesz kupić nawozy Wapniak koszelowski ?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem TEGO formularza kontaktowego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 605 058 957

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie zaopatrzenia gospodarstw w środki do produkcji rolnej.

Stała współpraca z największymi dystrybutorami pestycydów i nawozów mineralnych w kraju pozwala nam oferować ceny detaliczne na atrakcyjnym poziomie.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Wypracowane przez lata kontakty z firmami transportowymi pozwalają uzyskać konkurencyjne stawki na transport towarów do naszych odbiorców.