Żyto jare

Żyto jare ?

Żyto jare charakteryzuje się znacznie mniejszymi wymogami wodno glebowymi niż pozostałe rodzaje zbóż jarych, żyto jare może plonować wyżej od wielu odmian przenżyta jarego, niestety lepsze wyniki można osiągnąć prawie wyłącznie na glebach lepszego gatunku lecz trzeba pamiętać iż wielkość plonu uzależniona jest także od agrotechniki uprawy odpowiedniego nawożenia azotowego na wiosnę itp.

Żyto jare jest odporne na przymrozki najlepiej je więc siać jak najwcześniej, statystyki potwierdzają że najbardziej efketywny wysiew jest do połowy maja gdzie można liczyć na najwyższe plony. Chcesz kupić żyto jare ?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem TEGO formularza kontaktowego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 605 058 957

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie zaopatrzenia gospodarstw w środki do produkcji rolnej.

Stała współpraca z największymi dystrybutorami pestycydów i nawozów mineralnych w kraju pozwala nam oferować ceny detaliczne na atrakcyjnym poziomie.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Wypracowane przez lata kontakty z firmami transportowymi pozwalają uzyskać konkurencyjne stawki na transport towarów do naszych odbiorców.